Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Rozkladací jedálenský stôl SRST-0809

Stôl SRST-0809 je dizajnový, rozkladací jedálenský stôl, vyrobený z masívneho bukového dreva v prevedení: mahagón P-36. Nohy stola a lub stola sú vyrobené z masívu, stolová doska je dyhovaná.
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€900 –66 % €300 €250 bez DPH
Rozkladací jedálenský stôl SRST-0809
Rustikalny-dreveny-jedalensky-stol-Fameg-Drevex
Výpredaj
€900 –66 %

Rozkladací jedálenský stôl SRST-0809

SRST-0809 je rozkladací jedálenský stôl s rustikálnym dizajnom. Stôl je vyrobený z masívneho bukového dreva. Nohy a lub stola sú z masívu, stolová doska je dyhovaná.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Rozmery:
Dĺžka: 185 – 260 cm
Šírka: 90 cm
Výška: 76 cm

*Zľava z pôvodnej ceny je poskytnutá z dôvodu vystavovania produktu a drobných defektov, ktoré vznikli v dôsledku tohto použitia.

Kategória: STOLY
Dostupnosť: Skladom
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 760 mm
Šírka: 900 mm
Dĺžka: 1850-2600 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty