Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická drevená barová stolička z ohýbaného dreva SRBST-9739/80

Drevená barová stolička z ohýbaného dreva SRT-9739/80 je vyrábaná klasickou technikou ohýbania dreva. V tejto verzii je dostupná bez čalúnenia v niekoľkých farebných prevedeniach bukového dreva - želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
Dostupnosť Na objednávku
€182 €151,67 bez DPH
Klasická drevená barová stolička z ohýbaného dreva SRBST-9739/80

Klasická drevená barová stolička z ohýbaného dreva SRBST-9739/80

Táto klasická drevená barová stolička je nádhernou ukážkou tradičného manuálneho ohýbania dreva. Je kompletne vyrobená z bukového dreva, pričom sedadlo a nohy taburetu zdobia prvky z ohýbaného dreva, ktoré jej zároveň dodávajú výnimočný dizajn.

Sedadlo bez čalúnenia je možné ozdobiť reliéfom alebo si môžete vybrať verziu so sedadlom z výpletu. Vaše želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

V kolekcii produktov 9739 nájdete tieto modely:

kolekcia 9739

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 830 mm
Šírka: 370 mm
Hmotnosť: 4,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

barovy-stol-na-kovoej-podnozi-do-domacnosti-NS-Cruzo-S-Drevex 4-4820-NS-CRUZO-S
barovy-stol-so-sklenenou-doskou-PF-Bar-table-S-Drevex
Výpredaj
4-4800-PF-BAR-TABLE-S