Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická barová stolička SRBST-8810/1

Klasická barová stolička SRBST 8810/1 je klasickým modelom, ktorý vychádza z modelu stoličky z 19. storočia. Môže byť krásnym kúskom do domácnosti v štýle vintage, no nestratí sa ani v modernejších interiéroch. Farbu dreva si vyberiete podľa svojich predstáv v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€248 €206,67 bez DPH
Klasická barová stolička SRBST-8810/1

Klasická barová stolička SRBST-8810/1

Táto barová stolička s klasickým dizajnom je vyrobená tradičnou technológiou ručného ohýbania bukového dreva. Operadlo je vyrobené z plochých drevených lamiel. Barová stolička SRBST-8810/1 dizajnovo vychádza zo stoličky 8810 - originál tejto stoličky vznikol v roku 1895. Barovku je možné objednať v rôznych farbách morenia dreva - všetko je na vás. Možnosti nájdete v našom konfigurátore.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1040 mm
Šírka: 460 mm
Hĺbka: 530 mm
Výška sedadla: 750 mm
Hmotnosť: 5,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty