Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Jedálenská stolička s čalúnením SRA-8810/1

Jedálenská stolička s čalúnením SRA 8810/1 je klasickým modelom, ktorý si svoju popularitu drží už od 19. storočia. Môže byť krásnym kúskom do rustikálne ladenej domácnosti, no nestratí sa ani v modernejších interiéroch. Kombináciu čalúnenia a farby dreva si vyberiete podľa svojich predstáv v našom konfigurátore.

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€185 €154,17 bez DPH
Jedálenská stolička s čalúnením SRA-8810/1

Jedálenská stolička s čalúnením SRA-8810/1

Táto jedálenská stolička s klasickým dizajnom je vyrobená tradičnou technológiou ručného ohýbania bukového dreva. Operadlo je vyrobené z plochých drevených lamiel. Originál tejto stoličky vznikol v roku 1895. Stoličku je možné objednať v rôznych kombináciách čalúnenia a morenia dreva - všetko je na vás. Všetky možnosti nájdete v našom konfigurátore.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 845 mm
Šírka: 430 mm
Hĺbka: 470 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 4,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty