Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Dizajnová moderná stolička SRB-Cosy 1404

Dizajnová moderná stolička SRB Cosy 1404 má nezameniteľný originálny tvar vhodný predovšetkým do moderných interiérov. Vďaka čalúnenej opierke chrbta a svojmu tvaru je maximálne pohodlná. Ponúka možnosť prevedenia v bukovom aj dubovom dreve. Dostupná je v mnohých farebných prevedeniach dreva a čalúnenia - želané prevedenie si navolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€371 €309,17 bez DPH
Dizajnová moderná stolička SRB-Cosy 1404
Jedalenske stolicky s modernym dizajnom Fameg Cosy Sedia Drevex
Tip

Dizajnová moderná stolička SRB-Cosy 1404

Jedálenská stolička s pôsobivou kombináciou dreva, čalúnenia a osobitého tvaru. Čalúnené sedadlo a operadlo pridávajú na komforte. Spolu s celkovým moderným dizajnom stoličky je tak ideálnou voľbou do moderne ladených priestorov.

Stoličku je možné vyrobiť z bukového alebo dubového dreva rôznych farieb, ktoré je možné kombinovať s čalúnením podľa nášho vzorkovníka. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore. 

Dizajnérom kolekcie je STROOG Andrzej Lęckoś.

Vďaka vysokej kvalite použitých materiálov a ich spracovania má stolička dlhú životnosť a je možné ju umiestniť aj do záťažových prostredí kaviarní či reštaurácii.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 830 mm
Šírka: 555 mm
Hĺbka: 580 mm
Výška sedadla: 475 mm
Výška podrúčiek: 700 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Drevene-jedalenske-kresielka-s-calunenim-Drevex 1-1918-ELB-1392S-S/ORCH
Dubove-kresla-do-jedalne-Drevex 1-1920-ELB-1392S-S/OIL-SAW
dubova necalunena stolcika z masivu sedia drevex 1-1915-ELB-1392S-S/NATDUB-LAK
Cierne jedalenske stolicky s calunenim a podruckami sedia drevex 1-1921-ELB-1392S-S/BLACK
Moderne dubove stolicky s podruckami sedia drevex 1-1916-ELB-1392S-S/SAW2