Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderné čalúnené kreslo SRB-1806-Polar

Moderné čalúnené kreslo SRB-1806-Polar je veľmi elegantné kreslo so súčasným charakterom. Kreslo je navrhnuté tak, aby Vám poskytovalo pocit súkromia a bezpečia. Kreslo SRB-1806 Polar je ideálne na chvíle odpočinku. Kreslo je dostupné na objednávku v mnohých prevedeniach čalúnenia - v rozmanitom výbere látok a farieb.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€706 €588,33 bez DPH
Moderné čalúnené kreslo SRB-1806-Polar

Moderné čalúnené kreslo SRB-1806-Polar

Konštrukcia kresla SRB-1806 Polar je vyrobená z tvarovanej preglejky, odolnej peny a kvalitného čalúnenia.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 710 mm
Šírka: 920 mm
Hĺbka: 700 mm
Výška sedadla: 420 mm
Hmotnosť: 28,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty