Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Luxusná čalúnená dizajnová stolička CI-Sendy 152 R SE

Luxusná čalúnená dizajnová stolička s ornamentálnym operadlom CI-Sendy 152 R SE je konštrukčne pevná, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúneným podsedákom a originálnym operadlom, z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť výberu morení dreva a čalúnenia zo širokej škály. 

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€479 €399,17 bez DPH
Luxusná čalúnená dizajnová stolička CI-Sendy 152 R SE
CI Sendy exkluzivna zaujimava stolicka prepracovane operadlo calunena Sedia Drevex
Novinka

Luxusná čalúnená dizajnová stolička CI- Sendy 152 R SE

Jedinečná drevená stolička bez podrúčok CI-Sendy 152 R SE predstavuje moderný a originálny kúsok z dielne dizajnérov Edi & Paolo Ciani Design, v ktorom sa spájajú geometrické tvary s dotykom talianskeho dizajnu a luxusu.

Stolička je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, bukového dreva v spojení s kvalitným čalúnením. Je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort. Ten zabezpečuje čalúnený podsedák a tvarované operadlo. Výber materiálu čalúnenia a farby je prispôsobený výberu klienta. V ponuke je aj farebná škála morenia dreva. Stolička je vhodná do rôznych interiérov. Skvele sa hodí do obývačky, jedálne, spálne, ale rovnako aj do vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, a vďaka svojej farebnej škále prevedenia pridá nádych luxusu. Jej originálne línie jej dodávajú nádych luxusu a jedinečnosti. Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a výberu materiálov zaručí dlhú životnosť. Pre zvýšenie dojmu atraktivity a originality odporúčame kombinovanie s verziami stoličiek z rovnakej kolekcie.

 

 

 

 

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 910 mm
Šírka: 480 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 470 mm
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty