Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná plastová stolička na kovovej podnoži GB-Moema 69

Stolička GB-Moema je štýlová stolička, ktorá disponuje sedacou škrupinou z kvalitného plastu, ktorú dopĺňa kovová štvornohá podnož. Výhodou stoličky je možnosť stohovania, čo Vám uľahčí jej skladovanie i manipuláciu. Stoličku si navyše môžete dizajnovo upraviť podľa svojich predstáv - na výber máte niekoľko farieb plastu a tri farby podnože. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

Upozornenie: stoličku je možné objednať v minimálnom počte 8 ks a viac. Objednávky nižšieho počtu kusov nebudú považované za záväzné. Za porozumenie ďakujeme.

#farbu podnože
farebné prevedenie
Dostupnosť Na objednávku
€139 €115,83 bez DPH
Moderná plastová stolička na kovovej podnoži GB-Moema 69

Moderná plastová stolička na kovovej podnoži GB-Moema 69

Sedacia časť stoličiek GB-Moema je vyrobená z kvalitného a odolného technopolyméru. Sedacia časť je doplnená kovovou štvornohou podnožou. Stoličky sú pre svoj tvar, ktorý sa skvele prispôsobí Vašej postave, veľmi pohodlné. Vďaka pestrým farebným prevedeniam prinesie stolička sviežu hravosť do interiéru Vašej domácnosti. V prípade, že si vyberiete prevedenie s bielou alebo čiernou podnožou, budú tieto stoličky vhodné aj do exteriéru. 

Kolekciu stoličiek Moema vytvoril taliansky dizajnér Stefano Sandonà. Stoličky Moema sú vhodné aj do záťažových prostredí kaviarní či reštaurácii a majú certifikát CATAS.

Oceňovanou vlastnosťou stoličiek je ich stohovateľnosť, ktorá Vám uľahčí manipuláciu aj skladovanie. V našom konfigurátore si môžete zvoliť farebné prevedenie podľa svojej chuti. 

V prípade, že nemáte čas čakať na stoličky z výroby, môžete si pozrieť našu ponuku stoličiek GB-Moema skladom - TU.

Stoličky sa dodávajú v demonte.

V kolekcii stoličiek Moema nájdete stoličky s rôznou podnožou. V prípade záujmu o prevedenie stoličky, ktoré nemáme v ponuke, nás neváhajte so svojou požiadavkou kontaktovať, budeme ju riešiť individuálne.

Kolekcia stoličiek Moema

Kategória: STOLIČKY NA KOVOVEJ PODNOŽI
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Plast, Kovová podnož
Účel: Do jedálne alebo kuchyne, Na terasu
Výška: 790 mm
Šírka: 590 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 470 mm
Stohovateľné: áno
Vhodné do exteriéru: áno - len s čiernou alebo bielou podnožou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: