Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Mimoriadne komfortný ušiak PR-October 12

Tento mimoriadne komfortný ušiak PR-October 12 je dielom britského dizajnéra Hillary Birkbecka a je určený pre každého, kto ocení kombináciu vysokej kvality a neprekonateľného pohodlia.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie produktu
Dostupnosť Na objednávku
€1 112,50 €927,08 bez DPH
Mimoriadne komfortný ušiak PR-October 12

Mimoriadne komfortný ušiak PR-October 12

Tento štýlový a komfortný ušiak s názvom PR-October 12 sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov, takže okrem vašich domácností zvládne aj umiestnenie do záťažových prostredí, akými sú hotely, kaviarne či návštevné miestnosti.

Dizajn kresla navrhol britský dizajnér Hillary Birkbeck a jeho cieľom bolo okrem vizuálne pútavého a originálneho prevedenia vytvoriť zároveň aj kreslo, ktoré bude mimoriadne pohodlné. Cieľ sa mu podarilo naplniť a výsledkom je práve ušiak PR-October 12.

Charakteristickými prvkami kresla sú prešívaný sedák a operadlo a tiež štýlové gombíky, ktoré podčiarkujú celkový dizajn. Kreslo stojí na drevenej podnoži s výškou 25 cm. Polstrovanie kresla tvorí rezaná pena s hustotou 35 kg/m3.

Farebné prevedenie čalúnenia si môžete prispôsobiť v našom konfigurátore. V kolekcii k ušiaku PR-October 12 nájdete aj ďalšie modely sedacieho nábytku.

Ak máte záujem o prevedenie, ktoré nie je možné navoliť v našom konfigurátore, alebo o model, ktorý na eshope nemáme dostupný, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

Kategória: UŠIAKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Jaseňové drevo, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 1170 mm
Šírka: 790 mm
Hĺbka: 950 mm
Výška sedadla: 440 mm
Hmotnosť: 37 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: