Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Luxusné drevené polokreslo CI-Plug 2052 PO

Nadčasové luxusné drevené polokreslo CI-Plug 2052 PO je konštrukčne veľmi pevné, vyrobená z kvalitných materiálov s čalúnením na sedacej časti a taktiež na opierke. Pochádza z dielne renomovaného talianskeho výrobcu sedacieho nábytku. Možnosť kombinovať so stoličkami z rovnakej dizajnovej rady s alebo bez podrúčok. Materiál a farbu čalúnenia, je možné prispôsobiť podľa výberu klienta. Stolička je vyrobená z jaseňového dreva.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€642 €535 bez DPH
Luxusné drevené polokreslo CI-Plug 2052 PO
Plug drevena stolicka calunena opierka pohodlna moderna Sedia Drevex
Novinka

Luxusné drevené polokreslo CI-Plug 2052 PO

Luxusné drevené polokreslo CI-Plug 2052 PO predstavuje nadčasový a elegantný kúsok z dielne talianskej dizajnérky Giorgie Zanellato, ktorá je absolventkou  IUAV University a prestížnej ECAL Swiss institute.

Polokreslo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov, jaseňového dreva v spojení s kvalitným čalúnením. Je navrhnuté tak, aby poskytovalo maximálny komfort, ktorý zabezpečuje aj krásne oválne krojené operadlo, ktoré je čalúnené. Materiál čalúnenia a farby sú prispôsobené výberu klienta. Polokreslo  je vhodné do rôznych interiérov. Hodí sa do jedálne, kuchyne, obývačky, spálne, ale rovnako aj do vysokozáťažových priestorov hotelov a reštaurácií, barov. Jeho klasické oblé línie mu dodávajú nádych luxusu a nadčasovosti. Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a výberu materiálov zaručí dlhú životnosť. 

V kolekcii stoličiek Plug nájdete tieto modely:

kolekcia Plug

 

 

 

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Jaseňové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 780 mm
Šírka: 620 mm
Hĺbka sedadla: 560 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 7,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty