Rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Prievidzi, každý pracovní den od 13:00-16:00.

Dřevěná židle s výpletem SRA-10

Židle tonetka SRA-10/1 se vyrábí tradiční metodou ručního ohýbání bukového dřeva. Židle je díky svému designu velmi originálním a nadčasovým kouskem. Židle SRA-10 se vyznačuje lehkou, ale zároveň mimořádně pevnou konstrukcí.

#druh a barvu dřeva
kluzáky
reliéf nebo výplet
Dostupnost Na objednávku
6 423,56 Kč 5 352,97 Kč bez DPH
Dřevěná židle s výpletem SRA-10

Nečalúnená tonetka s výpletom v operadle SRA-10/1

Tonetka s výpletom v operadle SRA-10/1 je vyrábaná tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva. Stoličku SRA-10 je dostupná tiež s nečalúneným sedadlom, ku ktorému si môžete zvoliť krásny osobitý reliéf v našom konfigurátore.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategorie: DŘEVĚNÉ ŽIDLE
Dostupnost: Na objednávku
Materiál: Bukové dřevo
Účel: Do jídelny nebo kuchyně
Výška: 885 mm
Šírka: 440 mm
Hĺbka: 535 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 4,7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty