Náš showroom v Prievidzi máme otvorený každý pracovný deň od 13:00-16:00.

Čalúnená dvojmiestna pohovka SRBB-1806-Polar

Dvojmiestna pohovka SRBB.1806 Polar je veľmi elegantná pohovka s moderným charakterom. Pohovka je navrhnutá tak, aby Vám pri sedení poskytovala pocit súkromia a bezpečia. Pohovka je ideálna na chvíle odpočinku. Pohovka je dostupná na objednávku v mnohých prevedeniach čalúnenia - v rozmanitom výbere látok a farieb. K pohovke je dostupné aj kreslo.
#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€1 043 €869,17 bez DPH
Čalúnená dvojmiestna pohovka SRBB-1806-Polar

Čalúnená dvojmiestna pohovka SRBB-1806-Polar

Konštrukcia pohovky SRB-1806 Polar je vyrobená z tvarovanej preglejky, odolnej peny a kvalitného čalúnenia, ktoré je dostupné v mnohých prevedeniach.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: POHOVKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Dubové drevo, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 710 mm
Šírka: 1680 mm
Hĺbka: 700 mm
Výška sedadla: 420 mm
Hmotnosť: 53,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

elegantna-drevena-barova-stolicka-srbst-9972-61-ufo-o-drevex 1-3090-SRBST-9972-61-UFO-O
dizajnova-pohovka-na-kovovej-podnozi-PR-FAN-20V-O-Drevex 8-2920-PR-FAN-20V-O
dvojmiestna-pohovka-na-sytroch-kovovych-nohach-ns-hello-4L-Drevex 8-2910-NS-HELLO-DUO-4L-O